Kontaktpersoner i RIF Bredde Fodbold

RIF Bredde Fodbold

Jesper Jensen

Koordinator - kontaktperson: Senior

Mail: 4jesper@gmail.com
Mobil: 22 42 04 24

René Jakobsen

Kontaktperson: FCM - Økonomi

Mail: renejakobsen22@gmail.com
Mobil: 28 56 94 86

Gitte Stilling

Sekretær

Mail: stilling3@hotmail.com
Tlf: 28 90 64 91

Lars Skovgaard

North Sea Football Cup (NSFC)

Mail: l_skovgaard@hotmail.com
Tlf: 51 94 18 88

Gitte Saaby Madsen

Kontaktperson: Piger U9-U19

Mail: gsm@webnetmail.dk
Mobil: 30 68 06 56

Thomas Bjørnsgaard

Kontaktperson: U3-U12

Mail: tbj6950@gmail.com
Tlf: 51 88 79 35


Eva Kanstrup

Tøj og Materialer

Mail: eva.kanstrup@herning.dk
Tlf: 20 12 20 51

Torben Dahl

Talentkoordinator

Mail: Tda@lcd.dk
Mobil: 21 68 14 72


Kampfordeler og Rekvisitter

Niels Kornberg

Kampfordeler

Mail: niels@kornberg.dk
Tlf: 29 89 91 40


Jens Fisker Christensen

Rekvisitter

Mail: fjordbrinken16@webspeed.dk
Tlf: 24 22 12 49

Kontingent og Indendørskoordinator

Jette Beltoft

Kontingent + Conventus

Mail: jettebeltoft23@gmail.com
Tlf: 24 48 51 28 

Bent Smidt Olesen

Indendørskoordinator

Mail: bentsmidt@privat.dk
Tlf: 40 92 51 43